Mikołajki w Sztumie: Uroczystości na Placu Wolności [ZDJĘCIA]

Przejdź do artykułu

KOD

Komentarze (22)

Waleria: Popieram mieszkankę Placu Wolności za dobrym towarem,to i całe miasto można przejść tak jak teraz jest nareszcie super

2014-12-18 10:28

zbyszek: Co wielkiego zrobił,a kogo mieliśmy wsadzić na stołki,Smolińska kombinowała ze Stecem,Krauze ze Stecem,jak można dopuszczać,żeby prawica miała aż takie wpływy.Postawiliśmy na nowych,młodych,to że małżeństwo to naprawdę przypadek, to że bez kwalifikacji to też drobne niedopatrzenie,to że nasi lewicowi koledzy to również całkowity przypadek.Jesteśmy pewni,że nasz kolega tego nie zrobił znamy go dobrze...

2014-12-18 10:28

fraza: Ptaki ćwierkają,że to protegowany Zwolusia,że on go wsadził bez wymaganych kwalifikacji na to stanowisko.

2014-12-18 10:28

asa: Nikt nie chce napisać za co aresztowali Męza dyrektorki Barlewiczek.

2014-12-18 10:28

pytajnik: Władza jak to pięknie brzmi. Ech ... a Lech dalej nie wiadomo gdzie i z kim?

2014-12-18 10:28

mieszkanka placu Wolności: Władza zrobiła to co my chcieliśmy od dawna. bo niby dlaczego Plac Wolności miał być nadal jednym zasyfionym parkingiem czy zajezdnią dla autobusów. Jak będziesz miał dobry towar czy usługi w dobrej cenie i jakości to ludzie ciebie sami znajdą. Ja teraz się cieszę z mojego Placu Wolności bo mam tu ładnie, bez smrodu i hałasów samochodów. Mogę sobie wyjść ze swoimi dziećmi i bezpiecznie z nimi pochodzić.

2014-12-18 10:28

Sztumianin: Jakich klientów Kobieto tamta część Sztumu wymarła przez niemądre projekty przez głupotę władzy która zamknęła serce Sztumu czyli Plac Wolności ktory dawniej mozna było objechać autem zaparkować tym samym porobić zakupy a dziś?? gdzie jest parking za fantazją?? tamten zajęty ciagle przez mieszkanców ktorzy na noc parkują tam auta i one stoją praktycznie całą dobe tam więc władze faktycznie udogodniły nam

2014-12-18 10:28

sztumianka: Bardzo ładne dekoracje świąteczne na rynku . Jestem mile zaskoczona, że tak fajnie nasze miasteczko może wyglądać. Trzeba jeszcze zrobić to i owo ale idzie ku dobremu. A to prawda, że właściciele sklepów na rynku powinni też coś zrobić z wystrojem swoich witryn jeżeli chcą przyciągnąć klientów.

2014-12-18 10:28

sztumianin: przecież wasza radna ma tutaj /Plac Wolności/ swój sklep a nie widać jej poczynń jako radnej lub właścicielki sklepu

2014-12-18 10:28

Prawdziwy mieszkaniec Placu Wolności: Dekoracje są spoko, choć wielkiego szału nie ma. Niemniej jednak, język którego używasz wskazuje na to, że klikasz chyba gdzieś z Czernina, więc jakie ty widoki tam widzisz, to nie wiem.

2014-12-18 10:28

mieszkaniec Placu Wolności: Jeden gościu z piotrowej ferajny usiadł wczoraj wieczorem do kompa bo miał dyżur i co kilkanaście minut pod innymi nickami walił dyżurne komentarze na temat przystrojenia miasta. A mieszkańcy sobie chwalą i dlatego taka wściekłość w tych wpisach. A prawda jest taka, że Plac Wolności bardzo gustownie wygląda. Patrzę sobie z okna mojego mieszkania wieczorami i widzę fajne widoki Na naszym placu

2014-12-18 10:28

Ja: Jaki wypasiony burmistrz taka wypasiona choinka. Byliśmy tam z rodziną, ubawiliśmy się po pachy. Już nigdy nie zjawimy się z rodziną, gdy aktualny burmistrz Sztumu będzie współorganizatorem jakiejkolwiek imprezy.

2014-12-18 10:28

gość: I to jest wizytówka Sztumu????? o jo joj.... TRAGEDIA!!!

2014-12-18 10:28

wiocha.pl: kandydat na porażkę miesiąca